email: info@raska.org.rs | Тел: 036/736-244 | Адреса: Ибарска бр.2,36350 Рашка

A- A A+
  • 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • slider6.jpg
  • slider7.jpg
  • slider8.jpg
уторак, 18 јануар 2022 11:52

Прелиминарна ранг листа за доделу стипендија 2021/2022

Написао
Оцените овај чланак
(0 Гласова)

На основу Правилника о условима и критеријумима за доделу стипендија на терет средстава буџета општине Рашка III број: 06-V-13/2021-19, од 23. марта 2021. године, Комисијa за доделу стипендија на терет средстава буџета општине Рашка, на седници одржаној 18. 01. 2022. године, утврдила је следећу:

ПРЕЛИМИНАРНУ РАНГ ЛИСТУ

 

Р. бр.

Име и презиме

Факултет

Год.

Студ..

Број бодова

1.       

Андрија Крстовић

Природно математички факултет  Крагујевац

1.

10.00

2.       

Ђурђица Мартаћ

Филозофски факултет Нови Сад

1.

10.00

3.       

Небојша Глишовић

Државни универзитет  Нови Пазар

1.

10,00

4.       

Николина Грбовић

Рударско – геолошки факултет  Београд

1.

10.00

5.       

Софија Ђуровић

Факултет медицинских наука Крагујевац

1.

10.00

6.       

Мина Мишовић

Фармацеутски факултет Београд

1.

10.00

7.       

Анђела Малић

Технолошко металуршки факултет Београд

1.

10.00

8.       

Владимир Дробњак

Факултет организационих наука Београд

1.

10.00

9.       

Невена Радосављевић

Стоматолошки факултет Београд

1.

10.00

10.   

Милица Маричић

Грађевински факултет Бeоград

1.

10.00

11.   

Анђела Патричевић

Стоматолошки факултет Београд

1.

10.00

12.   

Јелица Новковић

Криминалистичко полицијска академија Београд

3.

9.39

13.   

Емилија Младеновић

Филолошки факултет  Београд

3.

9.24

14.   

Немања Андрић

Економски факултет  Приштина

4.

9.21

15.   

Тамара Сочанац

Факултет медицинских наука Крагујевац

2.

9.15

16.   

Милица Маринковић

Војана академија Београд

3.

9.09

17.   

Милица Кошанин

Саобраћајни факултет Београд

3.

9.08

18.   

Милица Барлов

Медицински факултет Београд

4.

9.00

19.   

Наташа Бабић

Факултет инжењерских наука Крагујевац

3.

8.95

20.   

Радош Кнежевић

Медицински факултет  Београд

4.

8.94

21.   

Анђела Воларац

Филолошки факултет Београд

2.

8.93

22.   

Урош Лазић

Рударско геолошки факултет Београд

4.

8.91

23.   

Урош Милосављевић

Правни факултет Београд

3.

8.90

24.   

Наталија Бачанин

Медицински факултет  Крагујевац

2.

8.89

25.   

Илија Медаревић

Факултет организационих наука Београд

4.

8.88

26.   

Данијела Бонџић

ФАСПЕР  Београд

4.

8.81

27.   

Катарина Ђоровић

ФАСПЕР Београд

мас.

8.80

28.   

Неда Мареновић

Електротехнички факултет Београд

3.

8.77

29.   

Јелена Максимовић

Медицински факултет  Београд

6.

8.74

30.   

Милица Томовић

Медицински факултет  Крагујевац

3.

8.73

31.   

Никола Премовић

Медицински факултет  Београд

4.

8.73

32.   

Jована Петровић

Филозофски факултет Београд

мас.

8.72

33.   

Тијана Марковић

Саобраћајни факултет  Београд

2.

8.70

34.   

Ђурђина Јаснић

Саобраћајни факултет Београд

3.

8.70

35.   

Александра Дугалић

Факултет медицинских наука Крагујевац

6.

8.70

36.   

Александра Танасковић

Академија струковних студија   Шумадија

3.

8.66

37.   

Јована Ђуровић

Факултет медицинских наука Крагујевац

4.

8.66

38.   

Зорица Радивојевић

Фармацеутски факултет  Београд

3.

8.63

39.   

Јулија Балтић

Шумарски факултет Београд

3.

8.62

40.   

Божица Бачанин

Факултет медицинских наука  Крагујевац

5.

8.61

41.   

Славко Анисијевић

Факултет организационих наука Београд

2.

8.60

42.   

Алекса Мареновић

Саобраћајни факултет Београд

2.

8.60

43.   

Лука Бановић

Академија техничко уметничких струковних студија  Београд

3.

8.60

44.   

Анастасија Радовановић

Академија струковних студија - Београд

2.

8.58

 

45.   

Урош Вукосављевић

Факултет примењених уметности Београд

2.

8.57

46.   

Катарина Радуловић

Учитељски факултет  Призрен - Лепосавић

4.

8.54

47.   

Љубица Станчић

Филолошки факултет  Београд

3.

8.52

 

ДРУШТВЕНО ОСЕТЉИВЕ ГРУПЕ

1.

Исидора Мартаћ

Математички факулетет  Београд

1.

9.76

 

2.

Ненад Дубовац

Факултет техничких наука Нови Сад

1.

9.32

 

3.

Марија Вељковић

Факултет медицинских наука Крагујевац

3.

8.35

 

4.

Павле Баловић

Криминалистичко  полицијска академија

2.

8.11

 

5.

Андреа Вељовић

Природно математички факултет Крагујевац

мас.

8.05

 

6.

Ксенија Коминац

Филолошки факултет Београд

3.

7.95

 

7.

Теодора Томовић

Филолошки факултет  Београд

3.

7.85

 

8.

Сузана Ђачић

Технички факултет Чачак

4.

7.84

 

9.

Александра Мишовић

Факултет медицинских наука Крагујевац

3.

7.75

 

10.

Милица Кнежевић

Учитељски факултет  Београд

3.

7.70

 

11.

Андреа Шаптовић

Економски  факултет  Крагујевац

4.

7.63

 

12.

Радослав Лазић

Факултет инжењерских наука  Крагијевац

3.

6.70

 

13.

Катарина Вујанац

Академија струковних студија Косовско Метохијска

3.

6.60

 

14.

Јована Вуковић

Географски факултет Београд

2.

6.45

 

 

Следећи студенти су одбијени јер не испуњавају услове Конкурса за доделу стипендија на терет средстава буџета општине Рашка за школску 2021/2022. годину:

Р. бр.

Име и презиме

Факултет

Разлог за одбијање

.

1.

Ивана Балетић

Фармацеутски факултет  Београд

Апсолвентски стаж

2.

Богдан Трикош

Факултет спорта и физичког васпитања Београд

Докторске студије

3.

Александра Бојовић

Академија струковних студија Београд

Самофинансирајући студент

4.

Ђурђина Марковић

 

Економски факултет Крагујевац

Апсолвентски стаж на 4. години студија

Приговор на прелиминарну ранг листу може се поднети Општинском већу општине Рашка у року од 8 (осам) дана од дана њеног објављивања. Приговор мора бити образложен, односно уз њега мора бити достављена одговарајућа документација.

У Рашки

18.01.2022.

Комисијa за доделу стипендија на терет средстава буџета општине Рашка
Зоран Симовић

 

Прочитано 1253 пута Последњи пут измењено уторак, 18 јануар 2022 12:30